HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Biblioteka - Artykuły

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW)

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) podjęło akcję na rzecz przekonania polskiego rządu do ustanowienia obligatoryjnych celów udziału energii pochodzącej z odnawialnych źródeł w krajowym zużyciu energii elektrycznej w roku 2015 na poziomie 15%.

R E K L A M A
Podczas spotkania Stałych Przedstawicieli UE (COREPER II), które miało miejsce w Brukseli w dniu 16 marca 2006 r., ustalono, by w projekcie wniosków Rady UE dotyczących energetyki umieścić odniesienie do celu dla źródeł energii odnawialnej w UE w wysokości 15% w roku 2015.

Polska jako jeden z czterech krajów (obok Włoch, Wielkiej Brytanii i Francji) jest przeciwna wprowadzeniu celów obligatoryjnych w zakresie wykorzystania energii z odnawialnych źródeł dla roku 2015, które mogłyby w ogromnym stopniu przyczynić się do wzrostu wykorzystania energii odnawialnej, a co za tym idzie także do dywersyfikacji źródeł zaopatrzenia w energię oraz poprawy bezpieczeństwa energetycznego.
R E K L A M A

   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 8+3=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2020 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.