HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Fundacja Rolnicza

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A

Fundacja Rolnicza

Fundacja Rolnicza została zarejestrowana w 1991 r. i jednym z podstawowych celów jej działalności jest odbudowa małej retencji wodnej oraz energetyki odnawialnej czerpanej z małych elektrowni wodnych. Fundacja prowadzi finansowanie odbudowy małych elektrowni wodnych poprzez preferencyjne pożyczki zabezpieczone hipoteką na wznoszonym obiekcie po przedstawieniu dokumentów techniczną wykonalności projektu i jego ekonomiczną opłacalność. Fundacja udziela pożyczek do wysokości 100 tyś. zł, rzadko do 200 tyś. zł. Kredyty są oprocentowane zazwyczaj w wysokości 17%. Wymagany jest własny udział inwestora, wynoszący co najmniej 50% kosztorysowej lub szacunkowej wartości obiektu po jego ukończeniu. Fundacja inwentaryzuje i analizuje lokalizacje przyszłych obiektów MWE. Fundacja udziela pożyczki dopiero w momencie, gdy inwestor doprowadzi budowę do etapu, kiedy ma zapewnione dostawy lub remont turbin, a każda następna faza odbudowy elektrowni przybliża jej uruchomienie. W latach 1991-1996 Fundacja przyczyniła się do budowy i odbudowy 55 MEW oraz 4 elektrowni wiatrowych.

R E K L A M A
Inne źródła finansowania

Instytucjami finansowymi które również mogą wspierać w Polsce projekty związane z odnawialnymi źródłami energii są Fundusz Pracy, Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa (FAPA) oraz dostępne w kraju programy Unii Europejskiej.

R E K L A M A

   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 3+8=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2020 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.