HARMONY OF LIFE
BEZPŁATNY NEWSLETTER: 
     |      SZUKAJ NA PORTALU: 
Ecoeurope.eu     
CZŁOWIEK ŹRÓDŁEM DOBRANowe Niebo i Nowa ZiemiaDom.ecoeuropeHarmonia życia na co dzień
BibliotekaUzdrowiska InnowacjeInstytut SzczęściaDar.ecoeuropeVideo.ecoeurope
 
 
 

Darmowe zdjęcia 2 - Owoce i warzywa

Portal ecoeurope.eu
R E K L A M A
R E K L A M A
Odmiany borówka amerykańska - zdjęcia
Zdjęcia z cyklu podróże po Europie: PolskaDarmowe zdjęcia : Odmiany borówka amerykańska - przekazujemy bez opłat do wykorzystania prywatnego i komercyjnego prawa do zdjęcia wszystkim. © 2009 Copyrite "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. - proszę jedynie zaznaczyć źródło do części lub całości zdjęcia.

SPRZEDAJEMY SADZONKI: BORÓWKĘ AMERYKAŃSKĄ  http://www.ekoenergia.pl/sklep/index.php?cat_id=139
Elizabeth

Odmiana ceniona na zachodzie Europy za późne owocowanie. Uznawana za najsmaczniejszą z odmian. Owocuje bardzo obficie. Owoce ciemne. Polecana szczególnie na plantacje towarowe. W warunkach polskich część owoców może nie osiągać dojrzałości przed przymrozkami. Krzewy rosną silnie i szeroko.
R E K L A M A


Earliblue

Wzrost krzewu średnio silny, rozłożysty. Odmiana owocuje bardzo wcześnie- 10 dni przed Bluecropem. Owoce pokryte silnym, niebieskim nalotem, aromatyczne, smaczne, bardzo słodkie, dużej i średniej wielkości. Dojrzewają sukcesywnie. Z ostatnich zbiorów mogą być drobne. Wyłącznie do bezpośredniego spożycia. Zaletą tej odmiany jest duża plenność, wczesne owocowanie oraz wysoka odporność na mróz. Opinie plantatorów są rozbieżne: jedni ganią za słaby smak i nierównomierne owocowanie, inni chwalą za osiąganie wysokich cen z powodu wczesnego zbioru.

SPRZEDAJEMY SADZONKI: BORÓWKĘ AMERYKAŃSKĄ  http://www.ekoenergia.pl/sklep/index.php?cat_id=139

R E K L A M A

SPRZEDAJEMY SADZONKI: BORÓWKĘ AMERYKAŃSKĄ  http://www.ekoenergia.pl/sklep/index.php?cat_id=139

Brigitta

Odmiana australijska. Krzewy rosną silnie, wcześnie wchodząc w okres pełnego owocowania. Owoce duże, smaczne, jędrne, doskonałej jakości. Dojrzewają późno, ale jednocześnie, co stwarza możliwość mechanicznego zbioru. Dają się długo przechowywać w warunkach kontrolowanych. Bardzo obiecująca odmiana, szczególnie polecana na plantacje towarowe.

SPRZEDAJEMY SADZONKI: BORÓWKĘ AMERYKAŃSKĄ  http://www.ekoenergia.pl/sklep/index.php?cat_id=139


   WASZYM ZDANIEM
Brak wypowiedzi
Dodaj nową wypowiedź:
Autor:
Treść:
Antyspam: 8+1=
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl, ecoenergia.pl i portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Przed wstawieniem komentarza, pisania EKO blogu, EKO dom.ekoenergia.pl lub korzystania z EKO czatu przeczytaj REGULAMIN FORUM DYSKUSYJNEGO/SPOŁECZNOŚCI. Naruszenia regulaminu można zgłaszać pod adresem: sekretariat@ecoeurope.eu
R E K L A M A
Polecamy: bzyk-car.pl  
Współpraca | Reklama | Linki | Kontakt
dodaj do ulubionych   ustaw jako startową

Portal internetowy: wersja 3.40
Copyright © 2000 - 2020 Ekoenergia.pl - Ecoeurope.eu
Portal Eko : Odnawialne źródła energii
Made in Poland

Realizacja: e-solution © 2006

Portal firmy "Ecoeurope.eu" sp. z o.o. o domenach: ecoeurope.eu, ekoeurope.eu, ekoenergia.pl ,ecoenergia.pl i inne będące jego własnością nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec Użytkowników lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych i informacji zawartych na stronach Portalu i/lub Serwisów.